Критерії вибору покрівельного матеріалу для будівництва або реконструкції будинку у кожного свої. Деякі роблять акцент на зовнішній вигляд черепиці - хвиля, різноманітність кольорів. Іншим важливо використовувати тільки натуральні продукти. Варто пам'ятати про ще один критерії вибору - це гарантії на покрівельний матеріал. Цей параметр приховує в собі масу нюансів.

Закон.

У статті 675 Цивільного кодексу України зазначено, що товар, який продавець передає покупцеві, повинен відповідати вимогам щодо якості в момент передачі покупцеві, якщо інший момент визначення відповідності товару цим вимогам не встановлено договором.

У п.5 статті 1 Закону України «Про захист прав споживача» зазначено: гарантійний термін - термін, протягом якого виробник або продавець приймає на себе зобов'язання безкоштовно виправити або замінити відповідну продукцію.

Гарантійний термін починається з моменту передачі товару покупцеві, якщо інше не встановлено договором. Гарантійний строк зазначається в паспорті на продукцію або на етикетці, або в іншому документі, що додається до продукції.

Гарантія на покрівельні матеріали.

Постачальники і виробники покрівельних матеріалів гарантують, що у продукції, що поставляється: черепиці та аксесуарів, які не буде заводських дефектів, що викликають протікання даху.

Гарантійні заміна або ремонт черепиці надаються в разі виявлення дефектів матеріалу. У випадку з бетонної покрівлею, дефектом черепиці вважається:

- розтріскування або відколювання покриття через недостатню морозостійкості
- зміна геометричних форм черепиці та комплектуючих
- руйнування внаслідок якості бетону
- значна і нерівномірна зміна кольору.

Варто пам'ятати, що матеріал вимагає дбайливого перевезення і зберігання.

Приводом для гарантійної заміни матеріалу не є пошкодження, отримані в результаті недбалої транспортування і розпакування, дефекти через неправильне проекту або помилок в монтажі покрівлі.


Гарантійні сервіси в Україні
Рідкісні українські виробники покрівельних матеріалів орієнтуються на досвід зарубіжних колег у наданні пост-продажного сервісу. Найчастіше надається «класична» гарантія на означений термін з обмеженим сервісом.

Місцевий виробник цементно-піщаної черепиці ONDO надає гарантію «КАСКО» крім загальної гарантії строком 30 років. Це рідкісний сервіс, який більше не надає жоден виробник і навіть імпортер бетонної черепиці в Україні. Протягом 15 років з моменту придбання продукції ТМ ONDO в разі виникнення гарантійного випадку виробник замінить черепицю або аксесуари і компенсує супутні витрати - доставка, демонтаж, монтаж, і т.д. Гарантія поширюється навіть на випадки пошкодження при доставці покрівельного матеріалу на об'єкт.

Ключове слово
Щоб дах прослужила якомога довше, вибирайте виробника черепиці, який надає максимальні гарантії на продукцію і сервіс.

349 грн/м2

Хочете дізнатися вартість майбутнього даху?

Залиште нам номер телефону

Наші контакти

Київ
+38 (044) 502-80-80
Полтава
+38 (0532) 69-10-09
Одеса
+38 (048) 700-70-37
Львів
+38 (032) 247-78-73
Івано-Франківськ
+38 (034) 274-43-27
Черкаси
+38 (047) 251-39-30
Харків
+38 (057) 754-96-80
Дніпро
+380 (67) 536 15 26