Більшість людей дивляться на дах з натуральної черепиці, і думають:

  • Подобається, як вона виглядає, але чи можу я собі це дозволити?
  • Цікаво, як вона витримує вітер і град?
  • Здорожить подібна дах вартість нерухомості?
  • Виглядає добре, але цікаво, скільки прослужить?

Питання глобальні.

І такі питання з'являються щодо більшості зовнішніх будівельних матеріалів. Відповімо на кожне з цих питань, і відповіді можливо здивують. Черепиця на фотографії вище бетонна (цементно-піщана) відноситься до натуральних видів покрівельного матеріалу і на порядок міцніше керамічної.

ДОСТУПНІСТЬ - для більшості найважливіше завдання в будівництві будівлі або будинку. І, звичайно ж, це стосується не тільки бетонної черепиці. Ціна важлива при покупці конкретного матеріалу. Бетонна черепиця дешевше керамічної. Завдяки своїй щільності і міцності бетонна черепиця вважається одним з найбільш стійких до ураганів покрівельних матеріалів. У США власників будинків з таким дахом, страхові компанії заохочують додатковим дисконтом в 30%.

Сам по собі дах з бетонної черепиці відобразить від 55% до 75% сонячного тепла, заощадить власникові гроші. Покрівля з бетонної черепиці окупає саму себе кожен місяць. Тому питання «Чи можна собі дозволити дах з бетонної черепиці» коригуємо на «Хіба можна собі дозволити НЕ використовувати продукт, який самооплачується».

МІЦНІСТЬ черепиці здається проблемою для більшості домовласників. Бетонна черепиця надзвичайно міцна і важка. За статистикою, після сильного граду тільки 1-5% площі бетонної покрівлі вимагає заміни, в той час як даху з металевої черепиці потребують повного відновлення. Бетонна черепиця важче інших покрівельних матеріалів, тому витримує навіть сильні вітри, потужністю до 240 км/год.

РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ ІНВЕСТИЦІЙ - важливий фактор при виборі матеріалу. Бетонна черепиця підніме оціночну вартість нерухомості. Кожен ріелтор підтвердить, що будинок з натуральної покрівлею знайде власників набагато вигідніше і швидше, ніж аналогічний будинок з металевою черепицею в тому ж районі.

При використанні бетонної черепиці власник в майбутньому повертає до 91% вкладених коштів через рівень енергоефективності.

ДОВГОВІЧНІСТЬ - початкова вимога для будівельних матеріалів, які використовуються ззовні.С гарантійним терміном 50 років, бетонна черепиця прослужить мінімум удвічі довше за належного догляду. Завдяки забарвленню бетонної маси черепиця зберігає яскравий і насичений колір довгі роки навіть під палючим сонцем. Для порівняння - середня «тривалість життя» даху з металевою черепицею складає 10-20 років, будинок потребуватиме неодноразового ремонту. І ще раз нагадаємо, що бетонна черепиця стійка до сильних атмосферних впливів.

Сподіваємося, нам вдалося відповісти на питання і довести, що у використанні бетонної черепиці є cмисл.

 

349 грн/м2

Хочете дізнатися вартість майбутнього даху?

Залиште нам номер телефону

Наші контакти

Київ
+38 (044) 502-80-80
Полтава
+38 (0532) 69-10-09
Одеса
+38 (048) 700-70-37
Львів
+38 (032) 247-78-73
Івано-Франківськ
+38 (034) 274-43-27
Черкаси
+38 (047) 251-39-30
Харків
+38 (057) 754-96-80
Дніпро
+380 (67) 536 15 26