Монтаж даху є таким же важливим процесом, як і вибір покрівельного матеріалу. Знайти безліч покрівельних бригад не складає труднощів, проте, як підійти до вибору так, щоб в подальшому уникнути труднощів? Як же вибрати, по суті, найголовніших людей на даху?

Шукати хорошого фахівця з монтажу натуральної черепиці потрібно ще до початку зведення стін. Тоді буде достатньо часу для детальної розвідки. Хороших покрівельників, на яких в розпал сезону користуються найбільшим попитом, зовсім не легко знайти. Тому для того, щоб черепиця відслужила свій заявлений термін близько 100 років, необхідно упевнитися в досвідченості покрівельної бригади.

Вибрати досвідченого фахівця можна, задавши йому запитання на підставі базових покрівельних знань:

 1. Тривожним сигналом є вказівка фахівцем ціни за комплекс покрівельних робіт ще до розгляду проекту даху.
 2. Рекомендований кут нахилу даху для цементно-піщаної черепиці складає від 22o до 60o. Якщо цементно-піщана черепиця буде використовуватися на даху з меншим ухилом (10-22o), перед її укладанням необхідно влаштувати суцільну основу (обрешітка з дощок або OSB-плит з наплавляються покрівельними матеріалами). На дуже крутих схилах (більше 75o) потрібно закріплювати кожен елемент покриття, щоб воно не осипалося під власною вагою або під час сильного вітру.
 3. Компетенцію покрівельника можна визначити вже по тому, як він починає роботу - хороший фахівець насамперед перевіряє, наскільки рівними є скати, правильність геометрії і перепади висот в площині, не деформована чи дах.
 4. Кваліфікований фахівець заздалегідь перевіряє, скільки покрівельного матеріалу потрібно для кожного з скатів, і заносить на дах необхідну кількість. Матеріал ріже перед початком монтажу на землі - таким чином залишаючи дах в максимальній чистоті.
 5. Укладання цементно-піщаної черепиці починається з правого нижнього кута ската. Найчастіше спочатку укладають горизонтальний ряд уздовж карнизного свеса, а потім - уздовж правого фронтоном схилу, рухаючись від карниза в сторону коника.
 6. Щоб прискорити роботу і зменшити витрату черепиці, недобросовісні фахівці можуть збільшувати крок обрешітки понад рекомендованого виробником відстані. Тим самим порушується герметичність покрівлі. Укладене таким чином покриття може бути пошкоджено сильним вітром.
 7. Використання неоригінальних комплектуючих або дешевих аналогів може призвести до значного зменшення терміну служби покрівлі в цілому.
 8. Відповідальні покрівельні бригади дотримуються техніки безпеки на вищому рівні - мають комплекти спецодягу та страхувальних пристосувань, при монтажі черепиці використовують будівельні ліси вздовж карниза. Ці параметри гарантують безпеку проведення робіт.
 9. Набір інструментів-жоден поважаючий себе покрівельник НЕ пиляє дошки ручною ножівкою. Для цього використовуються електричні дискові пилки. Ручна ножівка в наборі покрівельника тримається для підпиляти або розпилювання в труднодоступних місцях, але не як інструмент торцювання і запил для всього пиломатеріалу покрівлі.
 10. Рекомендації минулих замовників - перевірені дощами, снігом дахи будинків попередніх замовників будуть відмінним показником якісної роботи покрівельної бригади.
 11. Наявність сертифікатів про проходження навчання у постачальника або виробника черепиці секретам і навичкам монтажу, свідчить про компетентність покрівельників і постійному їх бажанні удосконалювати свої пізнання для подальшого втілення їх на практиці.
 12. Віддаючи перевагу тій чи іншій покрівельної бригаді, необхідно з'ясувати, чи надає компанія гарантійні зобов'язання на виконані роботи.

Пам'ятайте, що якість виконаних покрівельних робіт в поєднанні з надійною натуральною черепицею, гарантують довговічність як самого покрівельного матеріалу, так і даху в цілому!

 

349 грн/м2

Хочете дізнатися вартість майбутнього даху?

Залиште нам номер телефону

Наші контакти

Київ
+38 (044) 502-80-80
Полтава
+38 (0532) 69-10-09
Одеса
+38 (048) 700-70-37
Львів
+38 (032) 247-78-73
Івано-Франківськ
+38 (034) 274-43-27
Черкаси
+38 (047) 251-39-30
Харків
+38 (057) 754-96-80
Дніпро
+380 (67) 536 15 26